30 вересня в Польщі — день, коли дарують подарунки …

1

 30 вересня в Польщі - день, коли дарують подарунки ...

30 вересеня в Польщі дарують подарунки хлопцям та молодим чоловікам, тому що цього дня відзначають День хлопця (пол. Dzień chłopaka). Розказуємо, звідки взялося це свято. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

 30 вересня в Польщі - день, коли дарують подарунки ...

Купити рекламу »

Традиція родом з Карибських островів

Попри те, що День хлопця поляки почали відзначати порівняно недавно, існує кілька версій походження цього свята. За однією з них, День хлопця прийшов здалеку. У Карибському морі є острови Тринідад і Тобаго — саме там уперше відсвяткували день молодих чоловіків у листопаді 1999 року. Люди оцінили намір дуже позитивно, швидко підхопили ідею та рознесли її по всьому світу. І вже 7 лютого день хлопця відзначили на Мальті, 15 липня в Бразилії 7, жовтня в Норвегії, а 25 листопада — в Канаді. У Польщі день молодих чоловіків вирішили заснувати 30 вересня.

Не єдине чоловіче свято

30 вересня не єдиний день у році, коли представникам чоловічої статі заведено дарувати подарунки. Чоловіки Польщі приймають привітання практично цілий рік! 10 березня відзначають польський День чоловіка, до речі, міжнародне свято припадає на 30 листопада. 23 червня в Польщі згадують про батьків, але вітають тільки татусів — з Днем батька. Поляки не забувають і про найстарших представників чоловічої половини населення — дідусів. Їх законне свято відзначається в країні над Віслою 22 січня.

Інфопривід — двигун торгівлі

День хлопака активно висвітлюють медіа, орієнтовані на молоду аудиторію — школярів і студентів. Молоде покоління встигло полюбити це свято, тоді як люди старшого віку ставляться до нього прохолодно. Для торгівельних та розважальних мереж День хлопців, так само як й інші подібні свята, є чудовою можливістю збільшити продажі сувенірів, комп’ютерних ігор, одягу та інших подібних товарів. Тож шукайте сьогодні купу знижкових пропозицій в різних магазинах та торговельних мережах!

Про що мріють польські хлопці?

У топ найпопулярніших подарунків, про які мріють хлопці в Польщі, за версією медіа, ввійшли:

Гра FIFA Запрошення на чоловічу вечірку Романтична вечеря зі свічками Поїздка автомобілем класу люкс Ваучери до тату-салонів чи на дегустацію пива
Однак подарунок на День хлопця не завжди повинен бути купленим чи заздалегідь підготовленим. Прекрасною ідеєю для дівчат/жінок буде просто провести час зі своїм хлопцем/чоловіком. Наприклад, можна разом сходити в кіно, театр, на картинги, боулінг чи більярд.


Джерело