Акція від Carrefour: віднесіть непотрібний одяг до …

Акція від Carrefour: віднесіть непотрібний одяг до ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Мережа супермаркетів Carrefour в Польщі оголосила про акцію разом з фірмою Ubrania Do Oddania.

Акція від Carrefour: віднесіть непотрібний одяг до ...

Акція від Carrefour: віднесіть непотрібний одяг до ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на прес-службу Carrefour, з 25 вересня до 14 жовтня 2023 року принесіть непотрібний одяг, який ви вже не носите, але в доброму стані, до одного з вибраних магазинів Carrefour. Там одяг (не менше 5 одиниць за 1 раз) потрібно залишити в спеціальному боксі при пунктах обслуги клієнта. Натомість покупець отримає електронний ваучер на суму в 20 злотих. Його можна буде реалізувати під час придбання товарів у відділі текстилю мережі Carrefour.

Із кожного зібраного кілограма одягу по 1 злотому перекажуть до Фундації Святого Миколая, яка підтримує молоді таланти.

Віддавати можна не лише одяг, а й взуття чи аксесуари (кепки, паски, корсети тощо).

Ініціатори акції кажуть, що головна їхня мета — привернути увагу жителів Польщі до раціонального використання та утилізації текстильних виробів. Зі 100 мільярдів одиниць одягу, що виробляється щороку, 92 мільйони тонн потрапляють на звалища. Уявіть, що сміттєвоз, повний одягу, вивозиться щосекунди. За оцінками, до 2030 року одяг, створений брендами “швидкої” моди, буде генерувати до 134 мільйонів тонн відходів щорічно. Лише 8% одягу повертається в обіг.

Знаючи, наскільки виробництво одягу обтяжує навколишнє середовище, ми хочемо привернути увагу наших клієнтів до проблеми відповідального ставлення до покупки та позбавлення від непотрібних предметів одягу. Кожен кілограм одягу, який ми збираємо в наших магазинах і передаємо UDO, означає 6241 літр збереженої води та майже 13 кілограмів скорочення викидів CO2”, — зазначає менеджер з розвитку відділу комерційних форматів і концепцій Carrefour Polska Сільвестер Мрочек.

Акція охопить покупців у понад 50 магазинах по всій країні. З повним переліком можна ознайомитися за цим посиланням.
Джерело