Актуальні грантові можливості для бізнесу!


				Актуальні грантові можливості для бізнесу!

 До уваги  представників мікро, малого та середнього підприємництва!

В умовах військової агресії рф на допомогу бізнесу, окрім держави, приходять міжнародні організації, що дає додаткову можливість долучитися суб'єктам господарювання до ініціатив щодо відновлення та посилення стійкості господарської діяльності в умовах воєнного стану.

Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» реалізує в країні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.

Грантові можливості для малих та середніх підприємств Миргородської громади представлені у  грантовій програмі для мікробізнесу по  4 000 євро.

Мета – відновлення діяльності мікропідприємців на територіях України, що найбільше постраждали від бойових дій та були деокуповані, а також посилити стійкість мікробізнесу в умовах війни з усіх інших регіонів України.

Відбір отримувачів грантів відбуватиметься трьома хвилями, для участі в яких мікропідприємець має подати заяву на порталі Дія Грант від EU4Business для мікробізнесу 

Підприємці Миргородської громади мають можливість прийняти участь у третій хвилі програми, яка буде доступна з  5 вересня – 18 вересня 2023 року –для мікропідприємців, які зареєстровані та провадять діяльність в усіх областях України, крім тимчасово окупованих територій.

Повний перелік критеріїв прийнятності мікропідприємств, перелік КВЕДів та деталі подачі заявки можна переглянути на сайті ініціативи Програма «Грант від EU4Business для мікробізнесу” 

Відео-інструкція Грант від EU4Business для мікробізнесу

 

З метою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва на території Полтавської області запрошуємо на онлайн-презентацію грантів для мікро, малих та середніх підприємств, який заплановано на 05 вересня 2023року з 11:00 до 12:30.

Попередня реєстрація на сайт обов’язкова за посиланням

 

Відділ підприємництва, торгівлі та

агропромислового комплексу

Інформація згідно даних Миргородської міської ради