Безкоштовні курси польської мови для біженців з …

Безкоштовні курси польської мови для біженців з ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Жешувський університет оголосив про набір до безкоштовних курсів польської мови біженців з України. Ініціатива реалізується в рамках проєкту «ШАНС – нові можливості для дорослих», що співфінансується Європейським Союзом.

Безкоштовні курси польської мови для біженців з ...

Безкоштовні курси польської мови для біженців з ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт організатора, протягом 120 годин учасники проєкту слухатимуть лекції з польської мови, а крім того братимуть участь у тренінгах з основ законодавчого устрою в Польщі, пошуку легальної праці, фінансових операцій, питань стосовно роботи транспорту, а також отримають безкоштовні юридичні консультації та психологічну підтримку.

Хто може взяти участь у проєкті?

До участі в проєкті запрошуються громадяни України віком від 18 років, які отримали тимчасовий захист від війни на батьківщині в Польщі після 24 лютого.

Як записатися на участь у проєкті: Заповнити цю форму; Подати наступні документи: — заяву про прийом на навчання на курсі разом із заповненим формуляром та довідками (ці документи можна отримати під час візиту до відділу післядипломної освіти Жешувського університету);

— копію документа, що посвідчує особу, громадянство України та підтвердження перетину українсько-польського кордону після 24.02.2022 (для ознайомлення у вас попросять також оригінал);

— копію PESEL UKR або копію підтвердження про використання тимчасового захисту (оригінал для ознайомлення).

Після подання комплекту документів кожного учасника протестують на  визначення рівня базових умінь та навичок, а також визначення інших потреб. На підставі отриманих даних буде визначене право на участь у проєкті та розподіл по відповідних групах.

Набір триває з 1 до 15 грудня 2022 року (до 15:00).

Більш детальну інформацію про проєкт можна отримати за номерами 17 872 11 48, 17 872 10 96 або на e-mail: studiapodyplomowe@ur.edu.pl або у відділі післядипломної освіти Жешувського університету за адресою: 35-959 м. Жешув, вул. Пігоня, будинок 8, (бібліотека Жешувського університету), кабінет 52.
Джерело