Біженок з України в Польщі запрошують на безплатне …

Біженок з України в Польщі запрошують на безплатне ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Проєкт Incubation Freedom for Ukraine за участі компанії SMART business запрошують громадянок України, які втекли від війни до Польщі, на осінній набір до онлайн-академії для ERP-консультантів з фінансів та кадрового обліку. Найкращі слухачки матимуть можливість працевлаштування в ІТ на конкурентних умовах. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

Біженок з України в Польщі запрошують на безплатне ...

Купити рекламу » Як повідомили Yavp.pl організатори навчання, проєкт Incubation Freedom for Ukraine започатковано фундацією Ukrainian Talent спільно з Польською освітньою агенцією “Perspektywy” два роки тому. Основне спрямування проєкту — підтримка українок, що вимушено виїхали до Польщі через російське вторгнення, навчання та працевлаштування жінок на міжнародному ринку праці.

Щоб краще зрозуміти потреби мігранток, Українська Фундація талантів провела опитування, результати якого зображають реальну ситуацію на ринку праці: 

Близько 92% респондентів — це люди працездатного віку, 18 – 49 років. 
Понад 72% респондентів на момент опитування перебували у Польщі. 
Близько 75% опитаних мають вищу освіту рівня (бакалавр чи магістр). 
Понад 50% опитаних не мають роботи в країні свого тимчасового перебування.
Майже 93% опитаних готові радикально змінювати фах, сферу та професію для отримання роботи в Європі.

Біженок з України в Польщі запрошують на безплатне ...

На освітньому курсі студентки навчаються використовувати ERP-систему Microsoft Dynamics 365 Business Central, а також опановують професію консультанта з впровадження цієї системи у бізнес. На сьогодні програму підготовки пройшла вже майже сотня жінок, і найкращі з них отримали запрошення на роботу безпосередньо до польського офісу SMART business. 

Що таке ERP-система і навіщо навчатися її використовувати? 

ERP — це система для автоматизації процесів планування та управління ресурсами підприємства. Сучасні компанії через трансформацію та зростання покривають десятки бізнес-процесів: закупівлі, управління залишками, розподіл фінансів, прогнозування, продажі та інші. І основне завдання ERP-системи — об’єднати їх на одній платформі, консолідувати інформацію, автоматизувати рутинні завдання та створити можливості для розвитку та масштабування бізнесу за допомогою, наприклад, додаткових сервісів, інтеграцій, використання AI та ML. 

Освітня програма “Фінанси та облік в міжнародній ERP-системі від Microsoft” розроблена фахівцями-практиками SMART business на основі досвіду попередніх студентів: курс поділений на початковий та поглиблений рівні.  

Дізнатися більше про SMART business ви можете на Facebook та LinkedIn компанії, а щоб залишити заявку та забронювати місце на наступний набір в ERP-академію — скористайтесь цим посиланням. Для персональних запитів використайте форму зворотного зв’язку.
Джерело