Борець із Бахмута став найкращим спортсменом області у січні 2023 року

У Краматорську визначили найкращого атлета з олімпійських видів спорту у січні 2023 року, ним став бахмутянин Микита Гончаров. Про це повідомило Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

 

Критеріями відбору стали результати виступів донеччан на всеукраїнських та міжнародних змаганнях, а також голосування експертної групи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та шанувальників спорту в соціальній мережі Facebook.

 

Микиті 20 років, він майстер спорту України з вільної боротьби. У січні спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії 65 кг на чемпіонаті України U23, що відбувся в Закарпатській області. Борець Школи вищої спортивної майстерності Донбасу, вихованець Донецького обласного спеціалізованого професійного коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, Микита переміг суперників із Києва, Івано-Франківської, Львівської та Полтавської областей.

 

 Звання кращого тренера Донецької області в січні 2023 року заслуговують наставники Гончарова – заслужені тренери України Андрій та Максим Єфремови.

Источник