Діти Павлограду відвідають Турин та Рим

Діти Павлограду відвідають Турин та Рим

Весь світ співчуває Україні, адже вже більше року йде війна. Стурбовані долею дітей, європейці пропонують свою допомогу. Цієї весни Італія простягла руку допомоги павлоградським дітям.

Так, по спеціальній міжнародній гуманітарній програмі діти з Павлограду, вихованці Палацу творчості дітей та юнацтва, мають змогу відвідати Італію в рамках культурно-освітньої подорожі.

– 26 дітей, з числа наших вихованців, увесь квітень і до середини травня будуть перебувати в Італії: 11 дітей в Турині, 15 – в Римі, – розповів кореспонденту источнику директор Палацу творчості дітей та юнацтва Юрій Борисенко. – Дітей супроводжують двоє вихователів. Поїздка для українських дітей безкоштовна – фінансове забезпечення здійснює Італія.

Там, в Європі, павлоградських дітей прийматимуть італійські сім`ї, які мають досвід: вони вже спілкувалися з дітьми Білорусі, Японії і т. д.

Зранку до обіду діти перебуватимвть у місцевих школах, навчатимуться он-лайн на уроках в своїх українських школах, потім відвідають заходи італійських шкіл, маючи змогу спілкування з місцевими дітьми. І кожна італійська сім`я для української дитини сама планує культурно-просвітницьку програму. Все для того, аби діти забули про жахіття війни, постійні повітряні тривоги.

Поїздка організована саме до Пасхальних свят, які відбуваються в Італії цього року з 9 квітня.

Це перша пробна поїздка наших дітей в Європу по гуманітарній програмі. Сподіваємось, все буде добре. І цей досвід, в перспективі, нам надасть можливість відправляти дітей влітку в італійські табори на відпочинок.

Источник