Dnipro LLC: доставити товари з США в Україну просто

Все більше українських покупців віддають перевагу онлайн-шопінгу в американських інтернет-магазинах, де представлений по-справжньому безмежний асортимент товарів високої якості за цілком доступними цінами. Але далеко не всі американські інтернет-магазини займаються відправкою товарів за межі США і в таких випадках на виручку приходить компанія DniproLLC, до сфери послуг якої входить транспортування товарів на транзитні склади в штаті Делавер та/або Нью Джерсі з подальшим їх відправкою в Україну. Скористатися послугами компанії можна лише після реєстрації на сайті dniprollc.com та отримання унікального DNI-коду, яким буде проходити реєстрація всіх посилок клієнта.

Як працює компанія Dnipro LLC

Після реєстрації на сайті dniprollc.com, всі покупці, роблячи покупки в інтернет-магазинах США, під час оформлення замовлення вказують отриманий DNI-код, а в особистому кабінеті – номер треку, яким співробітники компанії зможуть швидко визначати власника посилки. Після надходження посилки на транзитний склад користувачеві сайту надійде відповідне повідомлення. Далі власник товару може скористатися двома способами видами сервісних послуг компанії – спрощеним чи повним. У першому випадку посилка, отримана на склад, без перепакування пересилається її власнику в Україну.

Повний перелік послуг з пересилання коштує на 10% дорожче, але при цьому власнику товару надається можливість:

  • об’єднання кількох товарів у одну загальну посилку, клієнту надаються безкоштовні пакувальні матеріали;
  • поділу вмісту однієї посилки на кілька частин (посилок) вартість кожної з яких не перевищує 150 євро (за перевищення зазначеної суми відправники зобов’язані сплачувати держмито у розмірі 10% та ПДВ у розмірі 20%);
  • отримання за невелику плату в особистому кабінеті додаткових фотографій або відео придбаного товару з можливістю його перевірки на справність.

Як робити доставку з компанією

Власник товару, використовуючи спеціальне віконце сайту, самостійно вказує ПІБ та адресу одержувача посилки. Після формування посилки (її консолідації чи розконсолідації – поділу на кілька частин) користувач сайту отримує повідомлення про вартість доставки, яку слід сплатити перед відправкою товару.

Розрахувати вартість відправки товару можна самостійно, використовуючи дані таблиці на сайті dniprollc.com з урахуванням ваги товару, його вартості (за умови, що вона перевищує 150 євро), способу доставки (літаком, морським шляхом) та місця доставки посилки.