Дві мережі супермаркетів у Польщі переходять на …

Дві мережі супермаркетів у Польщі переходять на ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Мережі супермаркетів Netto і Kaufland скоротять час роботи своїх магазинів з листопада 2022 року.

Дві мережі супермаркетів у Польщі переходять на ...

Дві мережі супермаркетів у Польщі переходять на ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на money.pl, Netto прийняв таке рішення у зв’язку з необхідністю зменшення рахунків за електроенергію. Відповідно, всі магазини Netto працюватимуть на годину менше. При цьому до графіків роботи будуть підходити індивідуально – частина магазинів буде замикатися раніше, а частина – відкриватися пізніше. Це пов’язано з різними потоками покупців у різних місцевостях.

Мережа супермаркетів Kaufland також порахувала кількість покупців у вечірні години і вирішила, що вигідніше замикати магазини на годину раніше – о 22:00 замість 23:00. 

До Netto і Kaufland можуть приєднатися інші мережі. Наприклад, Biedronka визнає, що зменшення споживання електроенергії – вимога сьогодення у зв’язку з постійним зростанням цін на ерегоносії та сировину для виробництв. Для цього мережа до 2025 року установить на своїх маркетах фотоелектричні установки, завдяки чому планується зекономити до 15% електроенергії на кожен магазин. Однак про зміни у графіках роботи Biedronka поки не повідомляє.
Джерело