Фальшиві права чи їх відсутність і не тільки: …

Фальшиві права чи їх відсутність і не тільки: ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

У Варшаві з початку року провели 1162 перевірки таксистів. Також перевірялося дотримання ними чинних правових норм під час перевезення пасажирів. 

Фальшиві права чи їх відсутність і не тільки: ...

Фальшиві права чи їх відсутність і не тільки: ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на pap.pl, у 412 випадках були виявлені порушення: відсутність водійських прав, підроблені водійські права, а також нелегальне працевлаштування.

Під час перевірок виявилося, що 57 водіїв таксі не мали ліцензій і удавали з себе варшавських таксистів, ще 30 мали підроблені водійські права, а 45 взагалі не мали їх. Один водій перебував під дією наркотичних засобів, а 44 таксисти не мали актуальних медичних оглядів. Крім того, 5 водіїв таксі стягували з пасажирів плату, яка не відповідала тарифу.

Також встановлено, що в 36 випадках посередник доручив перевезення пасажирів особам, які не виконали вимог для отримання ліцензії таксі. У 131 випадку порушено місцеві правила, зокрема, ознакування автомобілів таксі не відповідало рішенню міськради Варшави. Затримано 88 реєстраційних свідоцтв, а один автомобіль таксі взагалі був у розшуку. Прикордонна служба затримала 27 водіїв.

Під час перевірки варшавських таксистів були виявлені порушення закону про дорожній транспорт на суму понад 2,7 млн злотих. При цьому одноразова сума штрафу для порушника не може перевищувати 12 тис злотих.
Джерело