Фінал DEV Challenge XIX у Лодзі: учасники створюють …

Фінал DEV Challenge XIX у Лодзі: учасники створюють ...

Фото ілюстративне пресцентр DEV Challenge

У польському місті Лодзь відбудеться фінал DEV Challenge XIX – найбільшого в Європі змагання серед IT-спеціалістів. Його учасники створять технології, які допоможуть відбудувати Україну.

Фінал DEV Challenge XIX у Лодзі: учасники створюють ...

Фінал DEV Challenge XIX у Лодзі: учасники створюють ...

Купити рекламу »

Подія відбувається 28-29 жовтня з 10.00 по 18.00. У перший день фіналу учасники працювали над вирішенням завдань протягом 7-8 годин. Після цього судді виставили свої оцінки. Переможців буде оголошено 29 жовтня. Подія безкоштовна, вхід за запрошенням, яке можна отримати безпосередньо у організаторів за електронною поштою: hello@devchallenge.it

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на організаторів, уперше з часів пандемії COVID-19 фінал DEV Challenge XIX відбудеться одночасно в офлайн та онлайн-форматі. 28-29 жовтня IT-спеціалісти, які пройшли у фінал, поборються за перемогу та звання чемпіонів.

Кваліфікаційний етап DEV Challenge XIX розпочався у вересні 2022 року і тривав два місяці. Статус найбільшого європейського змагання подія здобула з огляду на кількість учасників: починаючи з 2012 року, відбулось 18 чемпіонатів, у яких взяли участь понад 22 000 IT-фахівців. Були серед них й розробники з Польщі. 
Фіналісти з різних країн Європи працюватимуть разом над вирішенням завдань від Readdle, Luxoft, Revolut, AMO, UNICEF, а також українського Мінцифри, Міноборони та «Армії дронів». Цього року головний акцент поставлено на створення технологій, які допоможуть відбудувати Україну та посилити ЗСУ. «З 2019 року ми активно співпрацюємо з міністерствами, залучаючи до розв’язання нагальних питань держави топових IT-спеціалістів. Ми вдячні нашим партнерам за можливість провести фінал в офлайн-форматі у Польщі. Завдяки цьому розробники з Польщі також зможуть більше залучитись. Крім того, це не лише нагода поспілкуватись та перевірити себе та свій рівень, а й шанс залишити свій слід в історії розвитку технологічних рішень. Створені технології будуть одразу передані для користування та відбудови України нашим партнерам з Мінцифри, Мінекономіки та „Армії дронів”», – розповідає організаторка DEV Challenge Євгенія Беспалова.

Адміністрація міста Лодзь та бюро з розвитку та міжнародних відносин «The City of Lodz» запросили організаторів провести захід у їхньому місті, оскільки в Україні надалі триває воєнний стан.

Спеціалісти з The City of Lodz також підкреслили, що їхнє місто зацікавлене в тому, щоб у рамках співпраці познайомитись з партнерами, налагодити зв’язки з потенційними інвесторами та поділитись можливостями розвитку.

IT-фахівці змагатимуться в таких категоріях:

Backend Frontend Manual QA UI design Product design iOS Developer.
Суддями змагання стануть лідери міжнародної IT-індустрії: Андріан Буданцев (співзасновник і технічний директор Readdle), Андреас Науерз (генеральний, керуючий і технічний директор Bosch.IO), Арніка Гришко (QA Chapter Lead у Volvo Group, Польща), Борис Могила (Lead Software Engineer в EPAM Systems) та інші.

Увесь чемпіонат поділяється на три етапи: Кваліфікація, Онлайн-раунд та Фінал. Під час Онлайн-раунду учасники допомагали тестувати мобільний додаток для розвитку дошкільнят від UNICEF і працювали над оновленням сайту благодійного фонду з метою збільшення кількості пожертв для дітей та лікарень. У Фіналі учасники реалізовуватимуть важливі задачі від UNICEF, Укроборонпрому, «Армії Дронів» та Мінцифри.

«Сучасна війна виграється сучасними технологіями, тому ефективне впровадження найкращих рішень – це стратегічно важливий крок для перемоги. Якісні та креативні цифрові рішення для українського війська є не менш важливими, ніж традиційні методи ведення бойових дій», – вважає директор з цифровізації ДК «Укроборонпром» Тимур Коритний.

DEV Challenge – це найбільше в Європі IT-змагання, яке проходить в Україні з 2012 року. Засноване українцями Ігорем та Євгенією Беспаловими. Головна мета DEV Challenge – сприяти розвитку IT-сфери України. За 10 років відбулось 18 чемпіонатів, у яких взяли участь понад 22 000 спеціалістів.


Джерело