Як безкоштовно нострифікувати український диплом …

Як безкоштовно нострифікувати український диплом ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Українці або інші іноземці в Польщі мають право на державне відшкодування витрат на процедуру нострифікації документа про здобуття освіти або документа на підтвердження завершення навчання на певному рівні.

Як безкоштовно нострифікувати український диплом ...

Як безкоштовно нострифікувати український диплом ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, процедурою безплатної нострифікації документів про освіту можуть скористатися люди, зареєстровані в повітовому уженді праці як безробітні або ті, хто шукає роботу.

Для отримання допомоги необхідно подати заяву на фінансування до повітового уженду праці за місцем проживання. Також її можна подати в електронному варіанті https://www.praca.gov.pl/eurzad/index.eup?eform=PSZ-PNO#/inneSprawy/wyborUrzedu?dest=EURZAD  з використанням кваліфікованого цифрового підпису або через довірений профіль ePUAP. 

Заява повинна містити:

1) ім’я, прізвище та номер PESEL заявника, а у випадку іноземця – номер документа, що посвідчує особу, та адресу проживання;

2) назву та адресу навчального закладу, який видав документ про освіту;

3) розмір оплати;

4) назву країни видачі документа про освіту;

5) обґрунтування необхідності надання такої форми допомоги.

Після подачі заяви та її позитивного розгляду староста укладає з безробітним або особою, яка шукає роботу, договір про фінансування нострифікації. Виплати надходять з Фонду праці.
Джерело