Колишнього співробітника херсонської колонії засуджено за державну зраду, — прокуратура | Кримінальні новини

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури, у порядку спеціального судового розгляду, колишнього старшого інспектора відділу нагляду і безпеки ДУ «Північна виправна колонія (№ 90)» визнано винним у державній зраді та у добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах.

Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування, державних та комунальних підприємствах, установах та організаціях, строком на 15 років.

Прокурори довели, що працівник виправної колонії після захоплення Херсона перейшов на бік ворога. Він добровільно погодився служити у так званій «ИК «Северная исправительная колония (№90)» на посаді заступника начальника колонії. Згодом став першим заступником начальника так званого «Херсонского следственного изолятора».

Після деокупації Херсона, чоловік  втік на тимчасово окуповану рф територію України, де переховується від органів слідства та суду.

За матеріалами Чернівецької обласної прокуратури

Источник