Люди на війні: майор Гарнага має всі шанси стати повним кавалером ордену Богдана Хмельницького | Криминальные новости

28.04.2022 17:45

Люди на війні: майор Гарнага має всі шанси стати повним кавалером ордену Богдана Хмельницького | Криминальные новости

Імя майора Богдана Гарнаги на позивний «Бахмат» добре відоме не лише українцям, але й ворогам. Адже випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного статус бойового офіцера здобув не дописами та розмірковуваннями у соцмережах, а у запеклих боях з московським агресором.

Саме про таких, як Гарнага говорять: «Він виріс та змужнів на війні!»

Богдан закінчив видовий виш 2014 року і був скерований на посаду командира взводу у 72-у окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців. А за тиждень вже відбув у зону проведення Антитерористичної операції, у район Амвросіївки. У січні 2015-го його призначають командиром роти, про яку невдовзі на фронті заговорили, як про «шалену» сьому роту!

Воював Гарнага з підлеглими вправно та мужньо. Лише у 2014–2015 роках підрозділ виконував бойові завдання поблизу Старобешевого, долучався до вивозу поранених після боїв за Іловайськ, воював біля Старогнатівки, Петрівського та Білої Кам’янки, у Волноваському районі.

Так, під Білою Кам’янкою, Гарнага утримував лінію оборони завдовжки 8 км лише… з 74-ма бійцями! Згодом підрозділ «Бахмата» вибив із села дві роти ворога і зайняв панівну висоту.

Друзі, колеги, командування військової частини та підлеглі поважають Богдана за професіоналізм, компетентність, відданість та хоробрість, за чесність, справедливість і повагу до людей.

У червнів минулого року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом нагородив Богдана Гарнагу орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, і особисто вручив йому високу державну нагороду.

Вже понад два місяці віддано та хоробро дають відсіч рашистам підлеглі Гарнаги під час широкомасштабної війни. На рахунку відважних воїнів десятки вдалих боїв з ворогом. За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, їхній командир майор Богдан Гарнага Указом Президента України нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.

Сам офіцер з нетерпінням чекає на свій вирішальний бій за звільнення України від окупантів.
Разом переможемо!

Источник