На Харківщині судитимуть банду квартирних крадіїв, яку очолював так званий «смотрящий». ФОТО | Кримінал України

За даними слідства, з січня по вересень 2021 року 45-річний чоловік, відбуваючи покарання у слідчому ізоляторі в Харкові, поширював свій злочинний вплив у якості «смотрящего». Він координував постачання на територію ізолятора наркотиків та психотропів, контролював і розподіляв матеріальні блага між ув’язненими.

Вийшовши на свободу, колишній «смотрящий» організував злочинну групу, до її складу увійшли його знайомі, які теж раніше притягались до кримінальної відповідальності.

З жовтня 2021 року зловмисники вчиняли крадіжки з квартир у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській областях. Здобиччю крадіїв були грошові кошти, ювелірні вироби, одяг і побутова техніка.

Обвинувальний акт направлено до Київського районного суду м. Харкова.

45-річного зловмисника судитимуть за фактами умисного встановлення та поширення злочинного впливу у слідчому ізоляторі і крадіжок.

39-річний чоловік обвинувачується у вчиненні крадіжок, 38-річному та 28-річному зловмисникам інкримінують крадіжки у складі організованої групи, а одного з них судитимуть ще й за фактом придбання і зберігання канабісу.

Двох інших осіб, чоловіків віком 38 і 39 років, судитимуть за фактом крадіжок.

За матеріалами Харківської обласної прокуратури

Источник