На Кіровоградщині засуджено шахрайку, яка ошукала людей на 13 мільйонів гривень | Кримінал України

Суд визнав винною у шахрайстві мешканку смт Новоукраїнка, яка ошукали людей на майже 13 мільйонів гривень, та  призначив їй покарання у виді 6  років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їй майна. Рішення  ухвалив  Кіровоградський районний суд.

Під час судового розгляду справи встановлено, що  підозрювана, протягом  2019-2020 років систематично вчиняла  дії направлені на заволодіння грошовими коштами   місцевих жителів, шляхом їх обману. Жінка організувала дію так званої фінансової піраміди прикриваючись наданням послуг авторитетної  банківської установи в якій на той час працювала. Слідством установлено 16 потерпілих осіб. Суми на які підозрювана ошукала місцевих жителів   сягають 12.7 млн гривень.

За публічного обвинувачення Кіровоградської обласної прокуратури вину засудженої доведено у повному обсязі. Суд взяв до уваги усі надані доводи та докази протиправної діяльності обвинуваченої в межах інкримінованих злочинів.

Вирок суду  —  6  років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна. Також суд задовольнив  цивільні позови потерпілих  про стягнення завданої злочином  матеріальної шкоди.

За матеріалами

Источник