На Луганщині обстріляні волонтерські автобуси, один знайдено порожнім зі слідами крові,- голова ОВА | Криминальные новости

30.04.2022 14:30

На Луганщині обстріляні волонтерські автобуси, один знайдено порожнім зі слідами крові,- голова ОВА | Криминальные новости

Стали відомі подробиці обстрілу ворожою ДРГ евакуаційного транспорту у Попасній на Луганщині.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці події розповів один із волонтерів, якому вдалося вирватися, він зміг вийти на зв’язок, проте на разі невідомо, де він перебуває. За  його словами росіяни поцілили в автобус та влучили у його задню частину.

«Декілька груп українських військових побували на місці розстрілу евакуаційного транспорту, але виявили лише один пошкоджений автобус, людей в ньому не було, тільки сліди крові. Другий автобус, який віз гуманітарну допомогу і на зворотньому шляху мав забрати людей, не знайдено, зв‘язку з водієм немає», — зазначив Сергій Гайдай.

Достовірної інформації про кількість жертв та виживших поки що немає. Сергій Гайдай підкреслив, що даний евакуаційний транспорт, автобуси з надписом «Шкільний» регулярно їздив до Попасної з єдиною метою — доставити гуманітарну допомогу та забрати людей у безпечне місце.

Загалом у Попасній ситуація надважка, вуличні бої тривають, в укриттях ще знаходиться багато мирних людей.

Источник