На Луганщині продовжиться масова евакуація мирного населення, — голова ОВА | Кримінальні новини

14.04.2022 09:45

У Луганській області у четвер, 14 квітня, продовжиться евакуація за п’ятьма напрямками: Гірська громада, Попасна, Лисичанськ, Рубіжне та Сєвєродонецьк, повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Займайте місця, поки поїздів і вцілілих автобусів достатньо. Не чекайте до останнього», — закликав він мешканців області у телеграм-каналі.

Гайдай наголосив, що 13 квітня «гуманітарні коридори» не відкрили – не було гарантій безпеки. «(…) ми спробували евакуювати звідти, куди можна було доїхати. Вдалося за чотирма напрямками, крім Рубіжного. Іншим маршрутом виїхали жителі Кремінної», — пояснив він.

«Через те, що в багатьох громадах вже давно відсутнє світло, а разом із тим телебачення і Інтернет, подекуди немає мобільного зв’язку, деякі місцеві жителі дізнаються про безкоштовну евакуацію лише тоді, коли до бомбосховища або віддаленого району поліцейські, рятувальники чи волонтери доставляють гуманітарну допомогу», — пояснив Гайдай.

«Готових виїхати підвозять до місць зборів на цьому ж транспорті. Або повертаються наступного разу за тими, хто ще вагається. Однак часу на роздуми все менше і менше. Прийміть рішення для порятунку дітей, батьків та себе особисто. Доки ще не пізно. Автобуси на вас чекають. Місць і рейсів достатньо для всіх бажаючих. Не чекайте до останнього», — написав глава ОВА.

Він поінформував про місця зборів: Сєвєродонецьк (проспект Хіміків, 28); Лисичанськ (ГТВ (РТІ), 40 років Перемоги; вул. Сосюри, 324, ДСНС); Попасна (вул. Першотравнева, 42); Гірське (вул. Гагаріна, 13а); — Нижнє (Паркова, 13); Рубіжне (вул. Чехова, 11).

Источник