Рашистський гауляйтер так званої «Новокаховської ВЦА» підозрюється у викраденні журналіста | Кримінал України

За даними слідства, у тимчасово окупованому місті Каховка голова незаконно сформованої так званої «Новокаховської військово-цивільної адміністрації» спільно з «радником голови днр» віддали наказ про викрадення журналіста обласної газети за його проукраїнську позицію.

Журналіста викрали підконтрольні фігурантам військовослужбовці рф та бійці незаконних військових формувань. Чоловіка незаконно утримували в катівні упродовж тижня, застосовували до нього фізичне насильство.

Слідчі зібрали достатньо доказів злочинної діяльності голови так званої «Новокаховської військово-цивільної адміністрації» та за процесуального керівництва обласної прокуратури заочно повідомили йому про підозру у вчиненні злочину за ч.2 ст.28 «Вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією» та ч.1 ст.438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

За матеріалами поліції Херсонської області

Источник