Російські окупанти не допустили фури з гуманітарною допомогою на Херсонщину | Кримінальні новини

20.03.2022 08:00

Російські окупанти не пропустили фури з гуманітарною допомогою для жителів тимчасово зайнятої загарбниками Херсонської області, 14 вантажівок із продуктами харчування та медикаментами розвернули на півдорозі, повідомляє голова Херсонської обласної військової адміністрації Геннадій Лагута. Про це пише

«Напередодні до Херсонщини з міста Апостолове Дніпропетровської області виїхали 14 фур із продуктами харчування та медикаментами. (…) На жаль, окупанти не дали доїхати вантажівкам до місця призначення. Фури з гуманітарною допомогою розвернули на півшляху, й вони вирушили на Дніпропетровщину», — написав Лагута в телеграм-каналі.

Він розповів, що зазначені вантажівки мали привезти в область засоби гігієни для дітей та дорослих, консервацію, м’ясо, напівфабрикати, дитяче харчування тощо.

«Також вантажівки везли до області чимало медикаментів, зокрема інсуліну, якого зараз гостро потребує чимало жителів Херсонщини. Їх мали розподілити між жителями Херсонщини, які цього потребують найбільше», — підсумував Лагута.

Источник