В Енергодарі окупанти викрали заступника мера та погрожують місцевим активістам | Криминальные новости

20.03.2022 19:32

В Енергодарі окупанти викрали заступника мера та погрожують місцевим активістам | Криминальные новости

Мер Енергодару (Запорізька область) Дмитро Орлов повідомив про викрадення окупантами першого заступника міського голови та про погрози жителям міста, які виявляють активну громадянську позицію.

«Шановні енергодарці! Окупанти, які не домоглися від міської влади співпраці, пішли на відверті злочинні дії. Викрадено першого заступника міського голови Івана Самойдюка! У якому він стані, нам не відомо! На зв’язок не виходить з учорашнього дня. А сьогодні ми отримали підтверджену інформацію про те, що його цинічно викрали!» — написав Орлов у телеграм-каналі в неділю. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Також, за його словами, окупанти розпочали фізичний та психологічний тиск на активних у своїй публічній діяльності жителів Енергодара.

«Просимо депутатів, активістів та публічних енергодарців зараз дотримуватись максимальної обережності. Не відповідайте на незнайомі телефони, не розповідайте нікому про своє фактичне місцезнаходження», — закликав мер міста.

Також він попросив городян «максимально об’єднатись, підтримати Енергодар, який був і залишиться Україною!»

«Приходьте о 14.00 до будівлі міської ради, щоб заявити про свою категоричну незгоду щодо викрадення та утримання у неволі громадян України! Ми не віддаємо та не залишаємо у біді своїх!» — зазначив Орлов.

Источник