У Києві директор фірми-резидента рф завдав Україні збитків на 13 мільйонів гривень | Кримінал України

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру керівнику приватного підприємства-резидента рф за фактом заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах.

За даними слідства, у листопаді 2019 року між Департаментом охорони здоров’я КМДА та приватним підприємством укладено договір про постачання трьох рентгенівських апаратів для медичних закладів м. Києва на загальну суму близько 25 млн грн. Однак, з моменту поставки товару – грудня 2019 року по теперішній час ці апарати належним чином не функціонують та мають дефекти. Це не дозволяє експлуатувати рентгенівську систему для отримання рентгенівських зображень та їх друк.

Відповідно до висновку комплексної судової товарознавчої та судової економічної експертизи, Департаменту охорони здоров’я КМДА завдано близько 13 млн грн збитків.

В межах слідства в офісі фірми-постачальника проведено обшуки, її керівнику повідомлено про підозру. Крім того, вирішується питання щодо повідомлення про підозру засновнику товариства – резиденту РФ.

Викриття правопорушення здійснювалося за матеріалами Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансування тероризму ДЗНД СБУ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

За матеріалами Київської міської прокуратури

Источник