Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у …

1

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Бори Тухольськы Adobe Stock

У Польщі є багато місць, створених природою, які особливо привабливі восени до настання перших відчутних холодів. Поки дерева ще не поскидали листя, варто відвідати ліси, водойми та заповідники, якими славиться країна.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Купити рекламу » Yavp.pl пропонує 5 видовищних місць у Польщі, які точно не залишать вас байдужими.

1) Туравське озеро/Jezioro Turawskie (Опольський край)

Туравське озеро відоме як перлина Опольського краю. Водойма на Малій Панві сповнена таємниць. Восени, коли рівень води низький, ця місцина виглядає справді особливо – з-під води видніються пеньки й коріння дерев, залишки фундаментів та багато інших цікавинок. Усе це дозволяє відкрити для себе історію місця та відчути особливу атмосферу. На жаль, неприваблива рекреаційна зона комуністичної доби трохи псує враження, однак у будь-якому випадку сюди варто приїхати, адже мальовничі види того варті.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Adobe Stock 2) Августовська пуща та Сувалки/Puszcza Augustowska i Suwałki (Підляшшя)

Цей регіон навіть протягом літнього сезону є оазою спокою. Тутешня природа складається з відкритих просторів, пишних лісів і звивистих річок. На Сувальщині варто відвідати монастир у Віграх, а потім поїхати в Сейно та Пуньську. В околицях Віжайн туристи легко дійдуть мальовничими полями до пущі Августовської, де можна вибратися по гриби. Для активного відпочинку знайдеться каякінг на Чарній Ганчі та Роспуді.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Августовська пуща Adobe Stock 3) Бори Тухольські/Bory Tucholskie (Померанія)

Bory Tucholskie є ідеальним місцем, щоб насолодитися красою природи восени. Один з найбільших лісових комплексів області стане ідеальним місцем для любителів природи. Восени околиця буквально горить різнобарв’ям. Листя має відтінки чорного, жовтого та помаранчевого, а повітря чисте та приємне. Bory Tucholskie також стануть чудовим місцем для досвідчених грибників. У лісах тут ростуть різні види грибів, з яких близько 10 відсотків придатні для їжі. Місцевість також порадує любителів історії, археології та інших старожитностей. Серед лісових масивів можна знайти таємничі кам’яні кола — то заповідна територія на березі річки Wda. Місцеві кургани фахівці-археологи ідентифікували як гробницю близько 600 готів, похованих тут у 2 столітті нашої ери.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Бори Тухольськы Adobe Stock 4) Заповідник Kurze Grzędy та озеро Любогощ – Кашуби (Помор’я)

Кашуби – це цікавий, дуже різноманітний регіон, який включає фрагмент польського узбережжя, густі ліси та мальовничі озера. Кашубія на вихідні – чудова ідея для тих, хто любить активно проводити час, а також для тих, хто хоче тиші та спокою. Особливо рекомендуємо відправитися в район Мірачовських лісів, які розташовані в північній частині Кашубії. Це набагато спокійніший варіант, ніж багато відвідуваних міст, наприклад кашубська Швейцарія. Чудові ліси та розташоване в них озеро стануть місцем відпочинку для людей, які шукають відпочинку. В її межах є вісім заповідників. Одним із них є заповідник Kurze Grzędy, розташований у центральній частині Мірачовських лісів. Звертаємо увагу, що пересуватися заповідником можна лише визначеними стежками. Для відвідувачів споруджено спеціальний пішохідний міст – майданчик, який дозволяє вийти до Великого озера.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

styl.interia.pl 5) Замок Кшижтопор/Zamek Krzyżtopór (Свєнтокшиське воєводство)

Осінь асоціюється з Хелловіном – американським святом, яке все частіше з’являється в Польщі. Для тих, хто спраглий гострих відчуттів, рекомендуємо відвідати замок Кшижтопор, розташований у Свєнтокшиському воєводстві, 15 км на південний захід від Опатова. Ця фортеця є однією з найбільших у Європі. Її створили в 17 столітті, коли у Польщі точилися численні оборонні бої. Krzyżtopór – один із найвідоміших замків Польщі. Це справжній палац, оточений укріпленнями. Цікаво, що польський Кшижтопор до побудови палацу у Версалі був найбільшою будівлею такого типу в Європі. Вражаючі руїни замку приваблюють туристів і фотографів з усієї Європи. Для гостей, які шукають вражень і емоцій, тут організовують народні гуляння, фестивалі та екскурсії слідами дияволів і привидів. Кажуть, що таємниці замку оберігає сам Сатана – вночі він пильнує скарби, заховані в будівлі, і власноруч вибиває двері всім, хто знаходить кімнату з дорооцінностями, а потім забирає «порушників» у вічність.

Ліси, озера та замок, де живе нечистий: 5 місць у ...

Замок Кшижтопор Adobe Stock 5 найгарніших місць для осіннього відпочинку на вікенд у Польщі
Джерело