ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВЕДУТЬ РОБОТУ З ПІДЛІТКАМИ

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВЕДУТЬ РОБОТУ З ПІДЛІТКАМИ

У Лубенському районі правоохоронці спільно з пробацією та військовими говорили з неповнолітніми правопорушниками про ціну морального вибору. Працівники ювенальної превенції територіального підрозділу поліції спільно з представниками районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» й територіального центру комплектування та соціальної підтримки приділили увагу юнакам, які вже мають власний негативний досвід і відчули на собі наслідки юридичної відповідальності.

 Йшлося про фундаментальні засади цивілізованого суспільства, на яких ґрунтується демократія, а також про національні цінності, за які самовіддано бореться український народ. Зокрема, розмову побудували на почуттях патріотичного обов’язку, правовій свідомості та громадянській культурі. Також обміркували правові та моральні наслідки протиправної поведінки.

Як зауважила начальниця сектору ювенальної превенції Лубенського райвідділу поліції Катерина Сорокотяга, ключову роль в процесі формування громадянської свідомості та суспільно-активної життєвої позиції відіграє правове виховання молоді. На переконання офіцерки, сучасне українське суспільство потребує свідомих, активних громадян із високим рівнем громадянської культури та свідомості, а також почуттям гордості за свою Батьківщину та бажанням її захищати. Поліція Полтавської області Ювенальна поліція Полтавщини Пробація Полтавщини

Джерело