Вічна слава Герою-лубенцю Олексію Омельченку

Вічна слава Герою-лубенцю Олексію Омельченку

Плаче небо над Лубнами в унісон з настроєм. Знову страшні звістки не оминули нашу громаду.

17 вересня у напрямку населеного пункту Клинове Донецької області, у бою з переважаючими силами противника загинув наш земляк , розвідник зенітно-артилерійського взводу, солдат ОМЕЛЬЧЕНКО Олексій Григорович.

Олексій народився 13 квітня 1984 року в селі Ждани Диканського району Полтавської області.  Після закінчення  загальноосвітньої школи вступив до Кам’янського спортивного коледжу, пізніше закінчив Полтавський державний педагогічний університет. Мав диплом вчителя фізичної культури. Працював за фахом у Ковалівському інтернаті для обдарованих дітей. Пізніше одружився і переїхав на постійне місце проживання у наше місто.

 Його покликанням було вчити дітей та дарувати їм здоров’я. Мирна й благородна професія. Проте, Олексій не міг стояти осторонь  біди, що прийшла на нашу землю разом з російськими агресорами – він добровольцем рушає до військкомату. У травні цього року отримав поранення, але ледве отримавши лікування, повернувся до своїх побратимів і знову став у стрій. Справжній воїн. Справжній патріот і захисник.

Схиляємося у глибокій вдячності,  плачемо і глибоко сумуємо разом з його дружиною, донечкою, батьками  заради яких він жив,  працював, воював і загинув.

Своїм життям він захистив нас, наш спокій і мирне небо над Лубнами.

Вічна світла пам’ять та Царство Небесне нашому Герою – Омельченко Олексію Григоровичу!

Прощання з Омельченком Олексієм Григоровичем відбудеться 21 вересня о 12 годині на Володимирському майдані у Лубнах.

Інформація та фото Лубеська міська рада

Джерело