Мешканці Павлограда вважають, що від відключення електрики страждати мають усі, а не ті самі

Мешканці Павлограда вважають, що від відключення електрики страждати мають усі, а не ті самі

В Павлограді на “гарячу лінію” міського голови надходить велика кількість звернень стосовно відключення електроенергії. А саме, світло вимикають в одних тих самих будинках постійно, а в інших не вимикають зовсім.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської міськради.

“Повідомляємо, що міська влада не має важелів впливу на врегулювання цього процесу.

Розпорядження на відключення надходять від НЕК «Укренерго».

Відключення розподіляються на планові – за графіком та аварійні – без попередження, пов’язані з непередбаченими обставинами.

Міська влада повідомляє енергетикам про об’єкти, які не бажано ставити в графік планових відключень через можливий збій в системі життєзабезпечення міста – насосні станції водоканалу, теплові котельні, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури.

Система електропостачання побудована таким чином, що часто на одній лінії з об’єктом критичної інфраструктури можуть знаходитися і житлові будинки, які відповідно теж не підпадають під відключення.

Маємо усвідомлювати, що в країні війна. Ворог продовжує руйнувати наші міста, наші життя і дуже розраховує на нашу паніку і на невдоволення всіма гілками української влади.

У них нічого не вийде.

Впевнені, що всі випробування витримаємо.

ПЕРЕМОЖЕМО!

Контакт-центру НЕК «Укренерго». Щодо питань роботи ринку електроенергії та інших напрямів діяльності «Укренерго» звертайтеся за телефонами:

Питання ринку електроенергії
☎️+38 (044) 238-37-00
Загальні питання
☎️+38 (044) 238-38-38”, – говориться в повідомленні.

Источник