Мешканець Павлограда рятував кохану жінку від в’язниці, розрізаючи на частини тіло необережного чоловіка, який з нею пожартував

Мешканець Павлограда рятував кохану жінку від в'язниці, розрізаючи на частини тіло необережного чоловіка, який з нею пожартував

36-річний чоловік, чиє розчленоване тіло було знайдено у Павлограді 24 грудня, загинув внаслідок ревнощів. Мабуть, один ніжний погляд чи комплімент, зробленіий жінці під час спільної пиятики, стали причиною того, що вона, в припадку люті, забила його ножем.

У якому стані та де сьогодні перебуває затримана жінка, – невідомо. А ось її співмешканець і співучасник злочину поміщений у СІЗО.

Відповідно до матеріалів Павлоградского суду, 24 грудня 2022 року, приблизно о 20.00 год., підозрюваний, перебуваючи за місцем свого проживання, разом зі своєю співмешканкою та знайомим чоловіком розпивали спиртні напої.

Перебуваючи в спальній кімнаті на ґрунті ревнощів до своєї співмешканки наніс один удар правою рукою в область спини останньому, який у цей час перебував на ліжку обличчям вниз. Далі, схопив руками за шию потерпілого та утримуючи з силою в такому положенні повалилися на підлогу. Після чого потерпілий, підвівшись на ноги, побіг в зальну кімнату вказаної квартири.

Підозрюваний наздогнавши останнього, став наносити руками не менше десяти ударів в область голови, тулубу та, схопивши за шию, з силою знов став утримувати потерпілого.

У цей час співмешканка з балкона зальної кімнати взяла палки та підійшовши до потерпілого, стала наносити ними не менше 10 ударів в область голови та тулубу.

Потерпілий впав на підлогу. У цей час жінка, взявши зі столу зальної кімнаті кухонний ніж підійшла до потерпілого та стала наносити чисельні удари в область ніг, рук, тулубу останнього, усвідомлюючи настання тяжких наслідків у виді смерті людини в результаті нанесення ударів по життєво-важливим органам.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер. Не бажаючи залишати тіло вбитого за місцем свого мешкання, підозрюваний , використовуючи ніж, молоток та пилку, які малися в приміщенні квартири, розрізав тіло вбитого на частини, роз`єднавши нижні, верхні кінцівки та голову від тулубу та розрізавши в подальшому тулуб на дві частини, відділивши тазову частину від грудної клітини тіла трупу. Розділивши труп на декілька частин, помістив розчленовані частини тіла по декількох пакетах, які взяв в приміщенні своєї квартири та, у подальшому, пішки переніс частини тіла вбитого ним чоловіка на іншу територію м. Павлограда, а саме – на ділянку місцевості вулиці Новоросійської, подалі від місця свого проживання, бажаючи відвести підозри щодо вчинення ним особливо тяжкого злочину.

06 січня 2023 року чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 12 ч. 2 ст. 115 КК України, а саме – умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Підозрюваний підозру визнав частково, не заперечував проти застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Захисник не заперечував проти задоволення клопотання, однак зазначив, що стороною обвинувачення не розкрита об`єктивна сторона злочину, не вказано від чого наступила смерть потерпілого.

Суд постановив:

Застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб.

.

Источник