Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у щотижневій апаратній нараді Полтавської ОВА


				Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у щотижневій апаратній нараді Полтавської ОВА

24 жовтня міський голова Сергій Соломаха у режимі відеоконференції взяв участь у щотижневій апаратній нараді, яку провів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін. Мова йшла про стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання ковід-19, стан готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років, про особливості організації освітнього процесу та реалізацію державних програм щодо надання соціальних виплат та послуг ВПО.

Доповідаючи про стан готовності житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років на території Миргородської громади міський голова зазначив, що відповідно до рішення виконавчого комітету, опалювальний сезону Миргородській громаді розпочався 20 жовтня. До роботи приступили 14 котелень і 8 теплогенераторних. На альтернативному паливі працюють 6 котелень.

Станом на 24 жовтня всі котельні працюють в штатному режимі. Є поодинокі заяви про відсутність або неякісне надання послуги, які усуваються  працівниками КП "Миргородська управляюча компанія", відповідальними працівниками ОСББ і бюджетних організацій.

З 24 жовтня КП "Миргородтеплоенерго" в зв'язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря, з метою недопущення "перетопів" приміщень, економії енергоресурсів, насамперед електроенергії, зупинено роботу котелень міста у денний час.

Міський голова також розповів і про реалізацію проєкту "Модернізація виробництва, постачання та споживання теплового району в місті Миргород (MO.GE.DI.CO)", що тривав протягом 2018-2022 років та коштував 1 019,523 тис. євро, з яких грант від ЄС 762,85 тис. євро 74,82%), місцеві кошти – 256,673 тис. євро (25,18%). Проєкт реалізовано за програмою Європейського Союзу "Угода Мерів — Демонстраційні Проекти 2", окрім коштів Миргород отримав технічну підтримку від експертів проєкту.

Цей Проєкт реалізується за кількома напрямками. Перший — модернізація теплового району. За цей час виконано такі роботи: модернізація газової котельні по вул. Прорізній 4-А: замінено обладнання котельні на сучасне енергоефективне, встановлено нові мережеві насоси, нову автоматику, нові пальники. Збудовано  нову котельню на твердопаливних котлах потужністю 3 МВт та склад палива з автоматичною подачею палива. Також замінено 200 метрів теплових трубопроводів, побудовано новий сегмент теплової мережі.

Другий етап — модернізація ДНЗ №10 "Веселка". Наразі проведено заміну систем опалення, водопостачання та електропостачання, освітлення; встановлено індивідуальний тепловий пункт та теплу підлогу, систему рекуперації повітря. Також  утеплено стіни, замінено вікна і двері на енергоефективні. І третя складова проєкту — вдосконалення системи онлайн-моніторингу споживання енергії у муніципальних будівлях, встановлення автоматичного онлайн-моніторингу у 10 навчальних закладах, які є найбільшими споживачами.

Станом на 21.10.2022 завершено усі будівельні роботи, використано місцеві кошти у повному обсязі, грантові кошти ЄС – 653,834 тис. євро. Готуються документи для отримання фінального траншу Європейського Союзу.

 


				Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у щотижневій апаратній нараді Полтавської ОВА


				Міський голова Сергій Соломаха взяв участь у щотижневій апаратній нараді Полтавської ОВА

Інформація згідно даних Миргородської міської ради