Медична та психологічна допомога жителям громади


				Медична та психологічна допомога жителям громади

За ініціативи виконавчого комітету Миргородської міської ради за підтримки Департаменту охорони здоров'я та благодійної організації Corus International у  Миргороді за адресою вулиця Гоголя,149а працюватиме мобільна медична бригада. Лікарі прийматимуть громадян з 21 вересня до 2 жовтня 2022 р. з 8.00 до 18.00,  без вихiдних.

Задля подолання негативних наслідків війни для здоров'я населення, ГО «Інфекційний контроль в Україні» за підтримки благодійної організації Corus International фахівці мобільної медичної бригади надаватимуть таку допомогу:

1) Експертну підтримку основних медичних послуг. Команди оснащені сучасним медичним обладнанням, мають можливість проводити лабораторні дослідження. Експерти забезпечать:

-огляд сімейного лікаря

-консультацію офтальмолога, підбір окулярiв

-консультацію гінеколога, спецiальнi iнструментальнi дослiдження

-консультацію кардіолога, спецiальнi iнструментальнi дослiдження

-видачу ліків за призначенням на 3-7 днів.

-за необхідності — обстеження вдома пацієнтів, яким важко дістатися до лікувального закладу.

2) Психологічну допомогу. Психологи надаватимуть первинну психологічну допомогу і, за необхідності, перенаправлять для проведення лікування тривожних станів, посттравматичних стресових розладів та інших станів, які потребують допомоги

Команда працюватиме за адресою: м.Миргород, вул. Гоголя 149а з 21 вересня до 2 жовтня 2022 р. без вихiдних з 8.00 до 18.00.

Консультації, обстеження та видача ліків БЕЗОПЛАТНІ.

Інформація згідно даних Миргородської міської ради