На Берлін! До яких країн Європи найчастіше їдуть …

На Берлін! До яких країн Європи найчастіше їдуть ...

Українці найчастіше виїжджають до Німеччини, а не до Польщі screenshot/kontakt24.tvn24.pl

Український перевізник KLR Bus поділився результатами досліджень власного об’єму пасажирських перевезень. Предметом дослідження став пасажиропотік між Україною та європейськими країнами станом на кінець 3-го кварталу 2023 року.

На Берлін! До яких країн Європи найчастіше їдуть ...

На Берлін! До яких країн Європи найчастіше їдуть ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на УНІАН, перевізник повідомив, що кількість пасажирів, які придбали квитки на автобус та здійснили поїздку з України до Німеччини, збільшилася на 28,5% в порівнянні з результатами другого кварталу 2023 року. Найбільш привабливим містом для подорожуючих став Берлін. Далі у списку найвідвідуваніших міст Німеччини йдуть Гамбург, Франкфурт та Штутгарт. Замикає п’ятірку лідерів Лейпциг.

Другим після Німеччини за популярністю напрямком для поїздок українців є Польща. У липні-вересні кількість проданих квитків на рейси з України до польських міст збільшилася на 20% порівняно з другим кварталом 2023 року. Найчастіше з України пасажири їдуть до Варшави. Далі у списку Краків, Катовіце, Вроцлав та Познань. 

Найбільший приріст в порівнянні з другим кварталом кварталом показав напрямок Україна-Чехія. Так у третьому кварталі до Чехії з KLR Bus поїхали понад 17 тисяч українців. Це на 68% більше, ніж за період з квітня по червень 2023 року.

За результатами досліджень можна зробити висновок й про те, що українці активно повертаються в Україну. В порівнянні з попереднім періодом число таких пасажирів збільшилось на 26%. Найчастіше для повернення українці обирали Львів.
Джерело