На Житомирщині батька судитимуть за сексуальне насильство щодо неповнолітньої доньки | Кримінальні новини

Ювенальні прокурори Житомирської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом зґвалтування малолітньої дитини та вчиненні розпусних дій щодо неї.

Як повідомлялося раніше, 39-річний житель Новоград-Волинського району протягом травня-червня цього року неодноразово скоював розпусні дії та сексуальне насильство щодо своєї доньки.

На насильницькі дії батька потерпіла скаржилася матері, однак та проігнорувала скарги доньки, а щоб припинити злочин, до правоохоронних органів не звернулася. Тому 30.07.2022, коли вкотре опинилася у небезпеці,  неповнолітня дівчинка змушена була пізно увечері залишити дім та втекти до знайомих аж у сусіднє село.

Крім цього встановлено, що обвинувачений неодноразово вчиняв домашнє насильство і над дружиною, за що притягувався до адмінвідповідальності.

Також до адміністративної відповідальності притягнуто і матір за неналежне виконання батьківських обов’язків.

 З дня затримання (10.08.2022) обвинувачений перебуває під вартою.

Досудове розслідування, за процесуального керівництва ювенальних прокурорів обласної прокуратури, проводили слідчі Головного управління Нацполіції в області.

За скоєння особливо тяжких злочинів передбачене покарання — позбавлення волі строком на 15 років або довічне позбавлення волі.

За матеріалами Житомирської обласної прокуратури

Источник