На Полтавщині поліцейські спільно з рятувальниками підвищують рівень правової обізнаності школярі

На Полтавщині поліцейські спільно з рятувальниками підвищують рівень правової обізнаності школярі

Начальниця сектору ювенальної превенції Лубенського райвідділу поліції  разом зі співробітниками ДСНС відвідали учнів початкових та старших класів Михнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Правоохоронці нагадали школярам правила поведінки у закладі освіти, роз’яснили якими можуть бути наслідки порушення дисципліни, а також акцентували на тактовному ставленні до всіх учасників навчального процесу.

Окрім цього, ювенальна інспекторка Катерина Сорокотяга розтлумачила учням види юридичної відповідальності неповнолітніх та чинні заборони щодо вживання тютюнових виборів та спиртних напоїв особами, які не досягли 18 років.  Не залишилося поза увагою й обговорення теми мінної безпеки. Поліцейська розповіла про види вибухонебезпечних предметів та алгоритм дій у разі їх виявлення.

Наймолодшим учням поліцейська повідомила номери екстрених служб, за якими потрібно телефонувати у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Водночас офіцерка попередила про відповідальність, що передбачена за хибний виклик.

Своєю чергою співробітники ДСНС нагадали дітям про правила користування електроприладами та іншими пожежонебезпечними пристроями. Діти дізналися як необхідно діяти та куди потрібно звертатися у разі виникнення пожежі. Також рятувальники роз’яснили правила безпеки під час відпочинку поблизу водойм та наголосили на абсолютній забороні виходити на тонку кригу.

Насамкінець присутні змогли дізнатися більше про специфіку роботи поліції та ДСНС, розглянули деякі елементи екіпіровки поліцейського та рятувальника, які використовуються у щоденній діяльності екстрених служб порятунку.

Відділ комунікації поліції в Полтавській області

(За інформацією Лубенського райвідділу поліції)

На Полтавщині поліцейські спільно з рятувальниками підвищують рівень правової обізнаності школярі

Джерело