На Сілезії в уженді воєвудському стартує …

На Сілезії в уженді воєвудському стартує ...

Помощь в поисках информации fotolia.com

Сілезький ужонд воєвудський організовує інформаційний тиждень для біженців з України з понеділка (27.03) до п’ятниці (31.03). Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на katowice.uw.gov.pl, протягом цих днів працівники уженду воєвудського в місті Катовіце надаватимуть біженцям з України, які мають PESEL зі статусом UKR, інформацію про можливість отримання дозволу на тимчасове проживання в Польщі та необхідні для цього документи. 

Інформація надаватиметься з 8:00 до 18:00 в приміщенні установи за адресою вул. Ягеллонська 25 (становіско 24). Однак, щоб потрапити до спеціаліста, потрібно спочатку забронювати візит через систему онлайн-бронювання https://www.bezkolejki.eu/suw. 

Зокрема, можна буде дізнатися: 

— як подати заяву на дозвіл на проживання через модуль mos.cudzoziemcy.gov.pl,  
— які документи потрібні для такої заяви,
— який розмір оплати за розгляд заяви та надання дозволу на проживання (карти побиту).

Нагадаємо, що зміни до Закону про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на її території дозволяють з 1 квітня 2023 року біженцям України (з номером PESEL зі статусом UKR) подавати заявки на: дозвіл на тимчасове проживання та роботу, дозвіл на тимчасове проживання для виконання роботи за професією, що вимагає високої кваліфікації, дозвіл на тимчасове проживання з метою провадження підприємницької діяльності. Офіційно! З 1 квітня 2023 окремі біженці з України в Польщі зможуть подаватися на карти побиту
Джерело