Нагадуємо про необхідність укладення договорів на надання послуг на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів


				Нагадуємо про необхідність укладення договорів на надання послуг на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів

Інспекція з благоустрою Миргородської міської ради звертається до суб’єктів господарської діяльності, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, мешканців населених пунктів Миргородської міської територіальної громади щодо укладення договорів на надання послуг на вивезення та утилізацію твердих побутових відходів.

Відповідно до вимог чинного законодавства у сфері поводження з відходами, зокрема Закону України «Про відходи», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про благоустрій населених пунктів» громадяни, юридичні особи, фізичні особи- підприємці та інші суб'єкти господарської діяльності зобов'язані укладати договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів та здійснювати оплату цих послуг.

На території Миргородської МТГ виконавцем послуг із поводження з побутовими відходами визначено КП «Спецкомунтранс». Відсутність у громадян, юридичних осіб, ФОП-підприємців договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами є порушенням чинного законодавства та тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з ст.152 Адміністративного кодексу України.

Інформація згідно даних Миргородської міської ради