Напад на українців з погрозами й образами в …

Напад на українців з погрозами й образами в ...

Фото ілюстративне Yavp.pl

У Гданську затримали 31-річного чоловіка, який погрожував доставщику їжі з ресторану, а потім і власнику закладу, а також ображав обох через українське походження.

Напад на українців з погрозами й образами в ...

Напад на українців з погрозами й образами в ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт місцевої поліції, інцидент трапився ще 5 січня, однак поінформували про нього тільки зараз. До поліцейського відділку надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік погрожував працівнику ресторану, який доставив йому їжу. Приводом стало те, що кур’єр не мав при собі 2-х злотих решти. Замовник їжі погрожував кур’єру побиттям та ображав того через українське походження. На додачу агресивний чоловік ще й схопив бейсбольну биту, тож українець був змушений тікати з місця події.

Однак на цьому історія не закінчилася. Через кільканадцять днів 31-річний чоловік зателефонував до ресторану, звідки замовляв їжу, та знову став сипати образами й погрозами. Цього разу все  базувалося лише на національному підгрунті. Через годину після дзвінка він особисто приїхав до ресторану й біля нього зустрівся з власником закладу – теж громадянином України. Цього разу агресивний чоловік не просто ображав і погрожував, а й напав з кулаками на власника ресторану. 

Ударивши його, агресор хотів зайти всередину приміщення, однак помилився дверима і замість ресторану потрапив до розташованої поруч пекарні, а вже там ударив у голову й обплював продавчиню, після чого пішов з місця. 

Правоохоронці за кілька днів затримали 31-річного жителя Гданська біля під’їзду за місцем його проживання. Під час обшуків у квартирі затриманого знайшли 81 дозу гашишу і 2 психотропні пігулки. Прокуратура висунула чоловіку 7 звинувачень, які стосуються образ та погроз за національною ознакою, порушення недоторканності, примусу та зберігання наркотиків. За це йому загрожує до 5 років позбавлення волі. Поки що за чоловіком встановили поліційний нагляд. Також йому заборонено контактувати та наближатися до постраждалих.
Джерело