Напад у Польщі на водія Uber з України: один …

Напад у Польщі на водія Uber з України: один ...

Напад на таксиста з України в Гданську

З’явилася нова інформація у резонансній справі про напад у Гданську на водія Uber з України. Один із підозрюваних раптом “втратив пам’ять”. А що інший?

Напад у Польщі на водія Uber з України: один ...

Напад у Польщі на водія Uber з України: один ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з пoсиланням на trojmiasto.pl, 40-річному полякові, який ображав і вдарив водія Uber з України під час рейсу в Гданську, вже висунули звинувачення в погрожуванні та нанесенні легких тілесних ушкоджень. Після цього його випустили під заставу в розмірі 5 тис злотих з обов’язком 1 раз на місяць відмічатися у відділку поліції. Чоловік визнав свою провину, висловив каяття та заявив про готовність вибачитися перед потерпілим.

Інша ситуація з другим підозрюваним, 43-річним поляком, який брав участь в інциденті з нападом на українського водія Uber. Той, на відміну від свого товариша, не визнав своєї провини й стверджує, що нічого пам’ятає, бо був на той момент п’яний.

Нагадаємо, інцидент трапився в Гданську на минулих вихідних. 40-річний та 43-річний поляки замовили в ніч з суботи на неділю Uber з аеропорту. Під час поїздки 28-річний водій з України звернув увагу одному з них, що в салоні не можна вживати пиво, й це викликало агресію в обох пасажирів. Спочатку ті почали погрожувати водієві, а коли той сказав, що, якщо так триватиме далі, то він припинить рейс, словесні образи переросли в рукоприкладство. Один із чоловіків, який сидів попереду, вдарив водія в обличчя. Захищаючись, той використав газовий балончик й почав кричати про допомогу. Пасажири втекли. Увесь інцидент був знятий на камеру в салоні автомобіля. Завдяки ньому поліції вдалося досить швидко встановити особи зловмисників. 40-річного чоловіка, який вдарив таксиста, наступного ранку затримали в Прущі-Гданському. Його старшого товариша також затримали того ж дня в аеропорту Кракова. Він намагався вилетіти до Норвегії.
Джерело