Неймовірна історія: у Польщі дівчина врятувала …

Неймовірна історія: у Польщі дівчина врятувала ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Незвичайну історію порятунку ініціювала дівчина-підліток із гміни Гєралтовіце (Сілезьке воєводство). Завдяки цьому, вдалося врятувала життя людини на іншому кінці світу.

Неймовірна історія: у Польщі дівчина врятувала ...

Неймовірна історія: у Польщі дівчина врятувала ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на сайт поліції Глівіце, все розпочалося з того, що дівчина-підліток спілкувалася через месенджер з членами закритої групи підтримки. Там вона натрапила на тривожне повідомлення однієї з учасниць із Австралії. В ньому йшлося про те, що молодий хлопець, австралієць, хоче покінчити життя самогубством і “не можна втрачати ані хвилини”. 

Перелякана полька одразу повідомила про прочитане своїй матері, а та, не гаючи часу, передала інформацію до місцевої поліції. Там з усією серйозністю підійшли до справи. Оперативники терміново зібрали інформацію, яка може знадобитися для розшуку австралійського підлітка: IP-адреси, нікнейми і т.п. Всі відомості передали до відділу міжнародного співробітництва Головного управління поліції у Варшаві, а ті, у свою чергу, зв’язалися з австралійською поліцією в столиці країни Канберрі.  

На відповідь довго чекати не довелося. З’ясувалося, що молодий чоловік, який збирався вчинити самогубство, знаходиться у місті Перт на західному узбережжі Австралії (приблизно 13 тисяч кілометрів від Польщі). Саме туди й передали сигнал поліцейські з Канберри. Їхні місцеві колеги швидко прибули за адресою і дійсно виявили на місці підлітка, який знаходився у стані “надзвичайної небезпеки для життя”. Правоохоронці надали хлопцю першу допомогу та передали під опіку медиків. 

Глобальна мережа несе великі ризики, особливо для молоді, але, як показує цей приклад, це також шанс врятувати людей, які перебувають у глибокій депресії. Особливу подяку висловлюємо жителям гміни Гєралтовіце – доньці та її мамі, які, не вагаючись, прийняли єдине правильне рішення та повідомили поліцію”, — йдеться в повідомленні правоохоронців.
Джерело