Нічна атака дронів на Київ: всі БпЛА знищені, зафіксовано падіння уламків у 4-х районах, — голова КМВА | Кримінальні новини

«Одинадцята повітряна атака на столицю з початку травня! Ворог усіма силами намагається нанести ураження по ключових обʼєктах в Києві і одночасно виснажити ресурси нашої ППО.

Крім того, у такий спосіб рашисти прагнуть тримати в глибокому психологічному напруженні цивільне населення. Тому вони практично щодобово атакують Київ з повітря. Зокрема, у травні кияни не чули сирени повітряної тривоги лише 4 дні. Цією ночі агресор знов здійснив масовану атаку дронами.

За попередньою інформацією, були застосовані баражуючі боєприпаси «Shahed». Усі виявлені повітряні цілі були знищені силами і засобам нашої ППО. Ударів по Києву не допущено! (Остаточно про кількість і тип БпЛА проінформують у зведеннях Генштабу та Повітряних сил.)

В результаті падіння уламків:
— Дніпровському р-ні сталося загоряння житлового будинку,  пожежа ліквідована. Без жертв;
— в Дарницькому р-ні пошкодження будівлі СТО, припаркованих авто;
— в Печерському р-ні є пошкодження вікон житлового будинку;
— в Соломʼянському р-ні — дорожнє покриття і автотранспорт.

Інформації щодо потерпілих на разі не надходило. Дані оперативного зведення оновлюються і уточнюються. Слідкуйте за новими повідомленнями. Не знімайте роботу ППО — цим ви вбереже і наших воїнів, і, у підсумку, своє життя.», — Сергій Попко, начальник КМВА.

Источник