Євген Євтушенко попередив нікопольців про можливу неспокійну ніч і розповів, як пройшов день

Євген Євтушенко попередив нікопольців про можливу неспокійну ніч і розповів, як пройшов день

УВАГА! вже після оприлюднення звернення Євтушенка з’явилося повідомлення про загрозу артобстрілу у Нікополі й інших  прибережних населених пунктах району. Дотримуйтесь правила двох стін або знаходтьтеся в укритті.

Начальник РВА Євген Євтушенко попередив нікопольців і мешканців інших прибережних населених пунктів району про можливу неспокійну ніч. А також розповів, як пройшов день 11 серпня, передає Nikopolnews.

Євген Євтушенко нагадав, що вранці рятувальники дістали з-під завалів тіло загиблого чоловіка. Таким чином, нічна атака орди на місто забрала життя трьох мирних жителів Нікополя.

Госпіталізовані нікопольці, які дістали поранення під час обстрілу, перебувають в стабільному стані.

В Придніпровському, під час огляду нового футбольного поля, де грають дітлахи, знайдено воронку від реактивного боєприпасу – ворожа армія успішно «денацифікувала» дитячу спортивну школу.

Євген Євтушенко попередив нікопольців про можливу неспокійну ніч і розповів, як пройшов день

Протягом минулої ночі і сьогоднішнього дня – наші хлопці спалили певну кількість РСЗВ та відправили на концерт до кобзона чимало загарбників, – розповів Євтушенко.

Обстріл ЗАЕС і фейки

Вцілілі ординці, під камери власних ЗМІ, влаштували обстріл АЕС зі спалюванням сухої трави та інших легкозаймистих речей. Кого звинуватили в обстрілі станції –  здогадатися не важко. В інфопростір нашого району протягом дня вкидалася інформація про пожежу на станції та підігрівались панічні настрої. Знову нагадаю вам про необхідність користуватися лише офіційними джерелами інформації та аналізувати все, що ви отримуєте з будь-яких ЗМІ, – порадив начальник РВА.

Він констатував, що знервовані обстрілами та безсонними ночами люди агресивно реагують одне на одного.

Друзі, не забувайте, що ворог у нас один! – звернувся до земляків Євтушенко.

На жаль, ніч скоріше за все – знову пройде неспокійно. Можливі обстріли. Це стосується прибережних територій (міст, сіл, селищ), тож знову наголошую на необхідності перебувати в бомбосховищі, або скористатися правилом двох стін. Не дивлячись ні на що, щиро бажаю вам тихої ночі. Все буде добре, ми переможемо! – сказав начальник РВА.

 

 

Дізнавайтесь більше новин на odnoboko.net