Обіцяного з червня нового потяга з Варшави до …

Обіцяного з червня нового потяга з Варшави до ...

Перевізник SKPL хоче виконувати залізничні пасажирські рейси з Варшави до Рави-Руської https://www.facebook.com/shortlines

На новий потяг між Польщею та Україною, який мав курсувати нещодавно прокладеною євроколією, доведеться почекати. 

Обіцяного з червня нового потяга з Варшави до ...

Обіцяного з червня нового потяга з Варшави до ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на rynek-kolejowy.pl, польський приватний перевізник SKPL Cargo отримав дозвіл на виконання пасажирських залізничних рейсів з Варшави в Україну й навпаки з 1 червня 2023. Однак влітку цього потяга, швидше всього, не буде.

Попри те, що Департамент залізничного транспорту в Польщі рекордно швидко розглянув прохання компанії SKPL Cargo й видав позитивне рішення, потрібно ще залагодити низку формальностей. Зокрема, компанія-перевізник повинна тепер подати нову заявку, цього разу на виділення маршруту в межах вільної пропускної здатності. Зробити це необхідно за 40 днів до запланованого запуску нового сполучення. 

Крім того, сам перевізник SKPL Cargo зазначає, що ще тривають “заходи організаційно-правового характеру”. На практиці це означає, що нове сполучення “Варшава-Рава-Руська” з подальшою пересадкою на потяг до Львова може стартувати не раніше після вересневої корекції розкладу. На сьогодні точної дати появи обіцяного потяга поки ще немає. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що польська приватна компанія SKPL Cargo отримала дозвіл на відкриття пасажирського сполучення за маршрутом “Варшава Всходня – Рава Руська/Львів”. У дозволі  вказано, що такі перевезення виконуватимуться з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року.
 
Новий маршрут між Польщею та Україною мають обслуговувати 2 потяги місткістю по 240 пасажирів. Вони курсуватимуть нещодавно прокладеною на цьому маршруті євроколією (1435 мм). Відправлення з вокзалу “Варшава-Всходня” відбуватиметься о 14:00 (польський час), далі потяг зупинятиметься в Любліні (орієнтовний час відправлення 16:00), а потім прямуватиме до пункту пропуску в Гребенному (орієнтовний час відправлення звідти 19:01). На кінцеву зупинку в Раву-Руську він прибуватиме о 20:15 (за київським часом). 

У Раві-Руській відбуватиметься пересадка пасажирів на потяг “Укрзалізниці” до Львова. У зворотному напрямку потяг з Рави-Руської відправлятиметься о 8:45, а до кінцевої станції у Варшаві прибуватиме о 13:00.
Джерело