Павлоград візьме на облік усі вигребні ями приватного сектору, каналізація у річки та ліси зливатися не буде

Павлоград візьме на облік усі вигребні ями приватного сектору, каналізація у річки та ліси зливатися не буде

У Павлограді з’явився офіціний надавач послуг з вивезення побутових (рідких) відходів, який повинен обслуговувати близько 8 тис. домоволодінь у приватному секторі, не приєднаних до мережі центральної каналізації.

Каналізаційні стоки приватного сектора зливаються в примітивні вигребні ями, і хтось заробляв добрі гроші, займаючись вивозом цих стічних вод.

Тепер тіньовому бізнесу в цій сфері, очевидно, буде покладено край: Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕБРІС КОМПАНІ» зобов’яже господарів домоволодінь з вигребними ямами укласти договір на обслуговування, згідно з яким і будуть вивозитися відходи.

Ймовірно, всі вигребні ями в Павлогрваді, будуть взяті на облік, а за злив каналізаційних стоків у водоносні горизонти, що практикується в місті, мешканців будуть притягувати до адміністративної відповідальності, як забруднювачів навколишнього середовища.

Про те, як саме у Павлограді буде наводитися порядок з каналізаційними стоками, поки що інформації немає.

Управління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради лише інформує, що влада взялася наводити порядок у цьому питанні.

Ще у грудні 2022 року у м. Павлоград відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів» було проведено конкурс з визначення виконавців послуг з вивезення побутових (рідких) відходів на території м. Павлограда.

Переможцем конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових (рідких) відходів на території м. Павлограда є Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕБРІС КОМПАНІ».

Довідка: вартість викачування каналізаційних стоків з вигребної ями складає на сьогодні 1000 грн.

Источник