Дочка бійця ЗСУ зібрала в Європі 20 тонн гуманітарної допомоги, яку доставили до Павлограда

Дочка бійця ЗСУ зібрала в Європі 20 тонн гуманітарної допомоги, яку доставили до Павлограда

20 тонн гуманітарного вантажу доставлено сьогодні, 16 вересня, в Павлоград – допомоги з Німеччини та Польщі. Це медичне обладнання для лікарні інтенсивної терапії, продукти харчування, термобілизна, засоби гігієни, каремати, питна вода, сонячні батареї для бійців ЗСУ. Все це зібрано павлоградкою Аліною Савельєвою, яка проживає в Польщі. А доставити вантаж до міста допомогли волонтери громадської організації “Відлуння”, яку очолює Анатолій Токарєв.

– Нове медичне обладнання нам необхідне, як повітря, – розповів завідувач відділення екстреної медичної допомоги. – Отримане медобладнання використовуватиметься у травмпункті. Стійка буде використовуватися хірургом-травматологом під час операцій, на екрані можна бачити, як проводити маніпуляції, будуть видні уламки переломів, – це вплине на швидкість та якість оперативного лікування.

Дочка бійця ЗСУ зібрала в Європі 20 тонн гуманітарної допомоги, яку доставили до Павлограда

– Медичне обладнання ми привезли з Німеччини, – розповів Анатолій Токарєв. – Там закривався шпиталь, Павлоградська лікарня інтенсивного лікування в числі 20 лікарень, брала участь у тендері та виграла його. Усю гуманітарну допомогу збирала Аліна Савельєва, донька бійця ЗСУ, яка зараз мешкає у Польщі.

Щось люди приносили самі, що довелося купити. Це тільки так говориться, що гуманітарна допомога є безкоштовною. А насправді, все одно за це хтось платить.

Вважайте самі: Європою доставка 20-тонної фури до кордону обійшлася в 2 тис. євро, а від Львова до Павлограда – 57 тис. грн. І ще Аліна у Польщі влізла у борги на 1000 євро.

Допомога, якої так потребують воїни ЗСУ, вже сьогодні вирушила не передову.

Источник