Павлоград переповнений переселенцями, — ресурси вільного житлового фонду міста вичерпано

Павлоград переповнений переселенцями, - ресурси вільного житлового фонду міста вичерпано

Павлоград приймає переселенців з 2014 року. З початком відкритої агресії росії проти України 24 лютого 2022 року потік внутрішньо переміщених осіб до нашого міста збільшився в рази і відповідно, збільшився попит на житло, якого в місті вже не вистачає.

Про це повідомляє прес-служба Павлоградської міськради.

Наразі в місті проживає 3905 впо, які приїхали до міста в період 2014-2020 рр., та 9916, які прибули до Павлограда, починаючі з 24 лютого 2022 року. І це лише ті, хто офіційно зареєструвався.
Найгострішим питанням залишається забезпечення житлом людей, які втратили можливість жити в рідних домівках.

Ресурси вільного жилого фонду міста на сьогодні вичерпано.
Тим, хто зараз прибуває до міста варто розраховувати тільки на житло, яке ви зможете самостійно орендувати.

Слід зазначити, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022р. № 679-р «Про проведення обов’язкової евакуації населення Донецької області» Дніпропетровська область взагалі не визначена як та, до якої може евакуюватись населення.

Рекомендуємо співвітчизникам, які евакуюються з територій, де ведуться активні бойові дії переїжджати до визначених, більш безпечних областей країни: Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької.
Бережіть себе та своїх рідних”, – говориться в повідомленні.

Источник