Павлоград відмовиться від зв’язків з імператрицею Катериною-ІІ на користь апостола Павла

Павлоград відмовиться від зв'язків з імператрицею Катериною-ІІ на користь апостола Павла

Павлоград буде переіменовано в… Павлоград?!

Петиція про переіменування Павлограду в Матвєєвську Слободу набрала необхідну кількість голосів. Проте голоси розподілилися порівну: 50% підписантів були проти такої нової назви міста, інша половина павлоградців проголосувала “за”.

Павлоград відмовиться від зв'язків з імператрицею Катериною-ІІ на користь апостола Павла

Про це повідомив 19 липня міський голова Анатолій Верштна під час позачергової сесії Павлоградської міськради.

– Ситуація склалася незрозуміла, – сказав Анатолій Вершина. – По-перше, якихось офіційних документів про історичне походження назви міста Павлограда немає, як повідомили мені в Павлоградскьеому музеї. Начебто місто було назване на честь сина імператриці Катерини-II та апостола Павла.

Але є пропозиція Павлоградському депутатському корпусу цього скликання увійти в істрію і переназвати місто Павлоград в місто… Павлоград на честь Апостола Павла! Прийняти таке рішення, яке буде законним. І затвердити дату святкування Дня міста 12 липня в День святих Петра і Павла.

Ви навіть не уявляєте, скільки ми створимо проблем, якщо переіменуємо місто по-іншому, тільки з документацією!

По-друге, у нас так склалося, що ми називаємо селище, наприклад, “40 років жовтня” або “Палмаш”, хоча такого заводу вже нема і т. і. Відповідні служби розіб`ють місто на райони. Мешканці приймуть участь в обговоренні нової назви мікрорайоні Павлоград опять заподозрили в связях с императором Павлом, – просят переименовать.

Читайте за темою:

Павлоград опять заподозрили в связях с императором Павлом, – просят переименовать

Источник