Перевізників Павлограда, за 13 грн, привчають до чистоти, але про білі сорочки та гарні кашкети поки не йдеться

Перевізників Павлограда, за 13 грн, привчають до чистоти, але про білі сорочки та гарні кашкети поки не йдеться

Чи можна за 13 грн один раз на день протерти вологою ганчіркою салон автобуса? – це питання до пасажирів Павлограда, які натовпом щодня проходять через ці салони.Перевізники теж можуть сказати своє слово, враховуючи те, що один автобус перевозить за день до 1000 пасажирів і повинен, наприклад, збирати до 13 тис. грн.

Якщо хтось не знає, то 13 грн – це середня ціна проїзду в автобусі містом Павлограду.

Виявилось, що 13 грн мало для того, щоб намилити сидіння «Містером Пропером», протерти м’якою губкою все скло в салоні та побризкати цю справу одеколоном «Hugo Boss», щоб громадяни з радістю їздили у своїх справах.

Працівники відділу роботи транспорту та зв’язку Павлоградського виконкому, – як повідомляє прес-служба, – після рейду з якості роботи пасажирських перевезень на міських маршрутах, дійшли висновку, що перевізники порушують правила експлуатації транспортних засобів та санітарно-гігієнічні норми.

Крім того, водії ведуть собі неналежним чином: палять у салоні автобусу. Курців виявлено на маршрутах №1 та №13. За фактами виявлених порушень складені відповідні акти, які будуть направлені керівникам підприємств-перевізників.

У разі ігнорування зауважень та не дотримання умов договорів організатор перевезень буде змушений порушити питання про дострокове припинення договору з перевізником, – сказано у повідомленні.

Але іншіх перевізників у місті нема.

Довідка: Якщо у вас є питання, пропозиції чи скарги, дзвоніть: (0563) 204834

Источник