Перша каналізаційна революція змінить Павлоград до невпізнання

Перша каналізаційна революція змінить Павлоград до невпізнання

У будь-якій сфері господарювання  кожен повинен дотримуватися ладу. Але в туалетно-каналізаційній сфері столиці Західного Донбасу порядку, як ніколи не було, так немає його й сьогодні. Але на мешканців приватного сектору Павлограда насувається каналізаційна революція. І уникнути цієї революції, як краху імперіалізму, вони не зможуть.

Про це на брифінгу 19 січня розповів начальник УКХ Андрій Завгородній.

Перша каналізаційна революція змінить Павлоград до невпізнання

-Після проведення конкурсу з вивезення рідких побутових відходів та визначення переможця, такі послуги надаватиме лише ТОВ “Дербіс компані”, – наголосив Андрій Завгородній. – Директор є переселенцем із Луганської області. У конкурсі брала участь лише одна компанія, яка і стала переможцем. Фірма переєструвалася в м. Павлограді, налоги буде сплачувати у місті. Працюють 2 автомобілі ємністю 4-5 куб. м з вивозу рідких відходів, у разі потреби, автомобілів буде більше завдяки лізінговому договору, є диспетчерська служба, планується відкриття офісу.

Зі слів Андрія Завгороднього, до завдання міської влади входить прищеплювати населенню культуру обходження з рідкими відходами, не загрязнюючи навколишню среду. У влади буде можливість взяти на контроль кількість таких відходів і гарантований вивіз їх виключно до очисних споруд. Наразі офіційно підтверджено було 26 тис. куб м рідких відходів на рік, скільки неофіційних – невідомо.

До сказаного можна додати, що споживання води в кожному приватному будинку становить від 3 до 10 куб. м. Хто не вірить, може взяти калькулятор та порахувати. Близько 1 млн куб м рідких
відходів розчиняються десь на території міста.

А власники приватних будинків мають найближчим часом відчути удар гривнею.

– Вартість послуги – 242 грн 32 коп. за 1 куб м рідких відходів (було 150-300 грн/куб м), – объявив директор фірми Сергій Туряб. – Тариф не плануємо підвищувати. За договором нечистоти будемо вивозити на очисні споруди м. Павлоград. Ця послуга для фірми буде коштувати 35 грн за 1 куб м. Маємо намір співпрацювати з ФОП на взаємно вигідних умовах.

Зрозуміло, що за такого розкладу власники приватних будинків мають платити лише за вивіз каналізаційних стоків, замість 1200 грн (6 куб. м) – 1 454 грн. – це в тому випадку, якщо їх вигрібна яма відповідає санітарним нормам. Але вигрібних ям, які відповідають санітарним нормам, у Павлограді набереться не більше сотні. А скільки з них має технічні паспорти?

За логікою Каналізаційна революція має полягати в тому, що:

-Всі вигрібні ями м. Павлограда мають бути взяті на облік;
-Всі вигрібні ями повинні відповідати санітарним нормам;
– На всі вигрібні ями мають бути оформлені документи.

Потрібно пам’ятати:

Для отримання дозволу на побудову вигрібної ями потрібно звернутися із заявою (зверненням) до органів місцевого самоврядування, в якому має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина. На підставі такого звернення орган місцевого самоврядування приймає відповідне рішення, якому зазначається сам факт надання такого дозволу заявнику за вказаною ним адресою.

Після закінчення будівельних робіт необхідно внести зміни до технічної документації на домоволодіння в установленому порядку.

І гроші ринуть річкою до міського бюджету, а землі стане легше.

Перша каналізаційна революція змінить Павлоград до невпізнання.

Источник