Акція від польської залізниці: протягом тижня …

1

Акція від польської залізниці: протягом тижня ...

Перевезення велосипедів у польських потягах за 1 зл https://www.intercity.pl

Польська залізниця оголосила вже традиційну акцію до Європейського тижня мобільності, яка має заохотити пасажирів брати з собою в подорож велосипед. style=»display:block» data-ad-client=»ca-pub-0733954744562665″ data-ad-slot=»2706922141″ data-ad-format=»auto» data-full-width-responsive=»true»>

Акція від польської залізниці: протягом тижня ...

Купити рекламу »

Європейський тиждень мобільності у Польщі цього року відзначатиметься з 16 по 22 вересня. Традиційно у рамках відзначення водіїв закликатимуть відмовитися від авто та користуватися громадським транспортом або велосипедами. У багатьох польських містах з найбільшим автомобільним рухом громадський транспорт для водіїв протягом 1 дня буде безкоштовним.

Як пoвідoмляє Yavp.pl у потягах польської залізниці з 16 до 22 вересня 2022 року перевезення велосипеда коштуватиме всього 1 зл незалежно від відстані.
 
Акція розповсюджуватиметься на потяги внутрішнього сполучення усіх категорій, які в розкладі рейсів матимуть маркування із зображенням велосипеда. Це поїзди TLK, InterCity (IC), Express InterCity (EIC) або Express InterCity Premium (EIP). Квитки на перевезення велосипеда можна придбати в касах, онлайн-каналах продажу та бепосередньо в кондуктора в потязі (крім потягів EIP) за умови, що ви повідомите його про це перед посадкою. Також варто пам’ятати про обмежену кількість місць у вагонах для перевезення велосипедів.

Наразі польський національний залізничний перевізник PKP Intercity має понад 200 вагонів та 61 електропоїзд, які пристосовані для перевезення велосипедів. Це на 56 одиниць більше, ніж було ще 3 роки тому.

До речі, все більше жителів Польщі подорожують залізницею з велосипедом, про що свідчить статистика PKP Intercity. За перше півріччя 2022 року компанія продала майже 117 тис квитків на провезення велосипедів. Це на 61% більше, ніж за весь 2016 рік і на 25% більше, ніж у 2019 році.

Якщо ви також любите активний відпочинок та прагнете поєднати відвідування пам’яток і споглядання мальовничої природи з катанням на велосипеді, то в Польщі є чимало зручних веломаршрутів як для аматорів, так і для тих, хто крутить педалі не один сезон. Пропонуємо вам кілька цікавих велосипедних трас – від простіших до складніших. Читайте за посиланням нижче і надихайтеся на веломандрівки! Найцікавіші велосипедні маршрути Польщі: де варто проїхатися ще цього літа
Джерело