Безплатні б’юті-курси, догляд за дітьми й не тільки: …

1

Безплатні б'юті-курси, догляд за дітьми й не тільки: ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

Інтеграційні клуби для громадян з України, які прибули до Польщі після 24 лютого, запрацюють у Кракові та гміні Харменже (Harmęże) Малопольського воєводства.

Безплатні б'юті-курси, догляд за дітьми й не тільки: ...

Безплатні б'юті-курси, догляд за дітьми й не тільки: ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на rmf24.pl, куратором клубів виступатиме Fundacja Brat Słońce ojców franciszkanów. Допомога громадянам України надаватиметься за такими напрямками: догляд за дітьми, психологічна допомога, профорієнтаційні консультації й семінари, допомога у вирішенні офіційних питань, пов’язаних із життям у Польщі, курси польської мови. Далі розповідаємо про деякі з цих пунктів детальніше.

1. Денний догляд за дітьми

Догляд охоплюватиме щонайменше 4-5 годин на день. За дітьми будуть доглядати кваліфіковані вихователі, які дадуть їм можливість не лише погратися, а й навчитися розвивати власні інтереси. Догляд за дітьми після закінчення занять у школах дозволить батькам мати додатковий час на роботу чи самореалізацію. Крім того, у кімнатах денного перебуання діти будуть знайомитися з польською культурою, що полегшить їхню адаптацію в чужій країні.

2. Майстер-класи для дорослих

Для дорослих передбачаються заняття, які дозволять отримати базові навички, які можуть бути реалізовані на ринку праці. Це навчання, зокрема, технік манікюру, візажу, шиття, рукоділля та виготовленню поробок ручної роботи, а також уроки самовдосконалення – наприклад, у міжособистісному спілкуванні, тайм-менеджменті, виявленні власного потенціалу – та хобі. Також заплановані курси за професією флорист та манікюрниця.

3. Інтеграційні консультації

Це допомога фахівців, які допомагатимуть біженцям вирішувати повсякденні справи в офісах, школах, шукати роботу, житло тощо.

4. Психотерапевтична допомога

Групи терапевтичної підтримки для людей, які потребують такого виду допомоги, слугуватимуть не лише для того, щоб позбутися травми, спричиненої війною та необхідністю покинути свої домівки, а й для допомоги у разі проблем із адаптацією, соціалізацією та прийняттям нових реалій.

Проєкт триватиме до кінця 2023 року.

Адреса інтеграційного клубу у Кракові: ul. Żółkiewskiego 14. Години праці — з 8:00 до 16:00.
Адреса інтеграційного клубу у Harmęże: ul. Franciszkańska 12. Для того, щоб потрапити до клубу тут потрібно попередньо записатися за номером +48 33 843-07-11.

У разі додаткових питань телефонуйте до офісу фундації «Brat Słońce ojców franciszkanów» у Кракові за номером: +48 12 42 86 289 або пишіть на e-mail: fundacja@bratslonce.pl.

Нагадаємо, фундація ADRA Polska відкрила три інтеграційні центри для біженців з України у Любліні, Варшаві та Бидгощі. У трьох містах Польщі відкрили інтеграційні центри для біженців з України
Джерело