Польська авіакомпанія LOT запрошує на роботу …

Польська авіакомпанія LOT запрошує на роботу ...

Українців запрошують подавати свої кандидатури на актуальні вакантні посади в авіакомпанії LOT. fotolia.com

Українців запрошують подавати свої кандидатури на актуальні вакантні посади в авіакомпанії LOT.

Польська авіакомпанія LOT запрошує на роботу ...

Польська авіакомпанія LOT запрошує на роботу ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl, LOT Cabin Crew відкрив новий набір молодших бортпровідників. Перша група українських екіпажів літає на бортах PLL LOT з червня 2022 року. Тоді співпрацю з PLL LOT розпочали 17 осіб (16 стюардес і 1 стюард). Зараз компанія шукає кандидатів, для яких подорожі та робота з людьми є справжньою пристрастю, і які хотіли б розвиватися в міжнародному середовищі. 

Потенційні працівники LOT Cabin Crew повинні мати, як мінімум, середню освіту, розвинені навички міжособистісного спілкування, знати англійську мову принаймні на рівні B2 і бути готовими працювати в команді. Знання польської мови не вимагається. Однак необхідно вміти плавати і працювати в стресових ситуаціях. Додаткове знання таких мов як хінді, японська, корейська або китайська буде великою перевагою.

“Ми пропонуємо цікаву, надихаючу працю з можливістю розвитку в міжнародній компанії з 93-річною традицією. Крім того, в рамках нашої співпраці ми надаємо можливість користування авіасполученням на пільгових умовах та гарантуємо стабільний щомісячний розклад рейсів. Запрошуємо всіх бажаючих, які відповідають вищезазначеним критеріям, розпочати свою професійну пригоду з Польськими авіалініями LOT”, — наголошують у компанії. 

Подати заявки можна за посиланням: https://cutt.ly/eXVGDL2

Польська авіакомпанія LOT запрошує на роботу ...

https://skk.erecruiter.pl/
Джерело