Публічно принижував українців: поляк заплатить за …

Публічно принижував українців: поляк заплатить за ...

Фото ілюстративне Adobe Stock

У Польщі покарали громадянина цієї країни, який публічно принижував українців за їхню національність.

Публічно принижував українців: поляк заплатить за ...

Публічно принижував українців: поляк заплатить за ...

Купити рекламу » Як повідомляє Yavp.pl з посиланням на Facebook-сторінку Центру моніторингу проявів расизму та ксенофобії, громадянин Польщі писав принизливі коментарі в Інтернеті щодо українців через їхню національну приналежність.

В результаті цей факт підтвердився, а поляк постав перед судом у місті Каліш за публічне знущання над громадянами України. Згідно з ухвалою суду чоловік заплатить 2600 злотих штрафу та 330 злотих судових витрат. У Центрі моніторингу проявів расизму та ксенофобії зазначають, що такі випадки повинні бути показовими для всіх, хто вважає безкарними прояви расистської та ксенофобної ненависті.

Нагадаємо, у травні у місті Бидгощ розшукали та на рекордну суму оштрафували на громадянина Польщі, який в інтернеті ображав українців. Історія розпочалася з того, що пара українців розмістила в соцмережі оголошення про пошук роботи. У відповідь їм надійшли коментарі з погрозами та образами від користувача під ніком Kolumbia Polonia. Центр моніторингу проявів расизму та ксенофобії звернувся до прокуратури з заявою й слідчим вдалося ідентифікувати та розшукати коментатора. Ним виявився 28-річний житель міста Накло (Куявсько-Поморське воєводство).

Вироком Окружного суду Бидгоща чоловіка за образи українців та погрози на їхню адресу покарали рекордним штрафом в розмірі 40 тис злотих та ще 5 тис зл судових витрат.
Джерело